Koncert madhështor në Tiranë, krah Rita Orës në skenë ngjitet edhe Luana Vjollca …

Rita Ora do të vijë në Tiranë më 6 shtator.

Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare do të këndojë në sheshin “Skënderbej” ku dhe ka nisur puna për ngritjen e skenës.

Koncerti do të jetë falas për të gjithë ata qytetarë që duan të shohin nga afër këngëtaren.

Pjesë e ngjarjes madhështore do të jetë edhe Luana Vjollca, e cila në rolin e moderatores ka paralajmëruar një befasi.

Bashkë me Ritën dhe Luanën në skenë do të ngjiten edhe emra të njohur të skenës muzikore shqiptare si Kida dhe Ronela Hajati.

TE TJERA