Dalin fotot e viles luksoze te presidentit Zelensky në Itali. Shikoni se sa e bukur qe eshte

Në mediat italiane, prej ditësh është përhapur një lajm që,

në qoftë se verifikohet, do të përbënte një paradoks ose të paktën një autogol të pavullnetshëm për imazhin e presidentit ukrainas, Volodymyr Zelensky.

Familja Zelensky, madje formalisht bashkëshortja e tij Olena, prej vitesh kanë në pronësi një vilë të bukur në Itali, në një nga zonat turistike e më luksoze të Italisë, Forte Dei Marmi.

Vila mund te jete blere 4 milion euro dhe eshte shume e bukur dhe super luks.

Burim A2news

TE TJERA