Video/ Spikerja e lajmeve kapërcen mizën teksa fliste, shikoni reagimin e saj epik

Një situatë e pazakontë i ka ndodhur një spikereje lajmesh në Kanada dhe e gjitha ka qenë “live” në sytë e miliona shikuesve.

Farah Nasser e Global News, teksa fliste live, gëlltiti një mizë, por vazhdoi punën e saj me profesionalizëm të jashtëzakonshëm. Ajo pastroi fytin, qëndroi e qetë dhe vazhdoi punën e saj.

“Ne të gjithë kemi nevojë për një të qeshur këto ditë”, shkroi ajo në Twitter, duke shtuar:

“Rezulton se nuk jo vetëm kryeministri i Kanadasë, por unë gjithashtu gëlltita një mizë në ajër sot.”

TE TJERA