Dalin pamjet nga pritja e Arbanës/ Me fustan vjollcë dhe lule: Erdha në shtëpia me të shtrenjtën time

Arbana dhe Zoi kanë dal nga materniteti dhe kanë shkuar në shtëpi. Aty Eduarti ishte kujdesur t’i priste me një ambient plot me tollumbaca rozë, balona e buqeta me lule.

“U riktheva në shtëpi me të ëmblën time Zoi”, shkruan moderatorja. “Faleminderit te gjitheve per urimet e pafundme dhe gjithe dashurine e pamase keto dite, ma keni mbushur zemren plot.

Faleminderit gjithe stafit mjekesor te Maternitetit “Koço Gliozheni” , ne menyre te vecante Doktor Orionit per gjithe perkujdesjen dhe trajtimin ne te tre lindjet e femijeve te mi. Mirenjohese gjithe jeten”, vazhdoi Arbana duke pozuar e veshur me një fustan vjollcë dhe me tortën në duar.

Në fund pati një falenderim edhe për Eduartin: “Të dua Eduart Grishaj s’di çdo beja pa ty”.

TE TJERA