Vuçiç poston foton me Ramën nga Beogradi: Krenar për miqësinë që kemi krijuar me Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Beograd për të dytën ditë në kuadër të mbajtjes së samitit të radhës të “Ballkanit të Hapur”.

 

Mbrëmjen e sotme kryeministri Rama është takuar me Presidenti serb Aleksandër Vuçiç.

 

Vuçiç ndau në Instagram imazhe ku ndodhej bashkë me kryeministrin Rama në të cilat shkruante se ishte krenar për miqësinë e krijuar me Shqipërinë gjatë viteve të fundit.

 

“Krenar për Beogradin në ujë dhe miqësinë me Shqipërinë që kemi krijuar gjatë viteve të fundit”, shkroi Vuçiç teksa ishin ulur në një lokal buzë lumit Sava.

 

TE TJERA