Nëse iu përkisni këtyre shenjave të Horoskopit, do të merrni shumë para këtë vjeshtë

Eklipsi diellor në Akrep më 25 tetor sjell një energji të fuqishme lëvizëse që do të detyrojë shumicën e shenjave të bëjnë ndryshime. Dhe ndryshime për mirë… pra rritje dhe zhvillim personal dhe fitime.

 

Luani

Për një kohë të gjatë keni ëndërruar të jeni me fat. Vjeshta do të jetë një kohë e mrekullueshme për ju. Për më tepër, fati do të ndikojë jo vetëm në sferën financiare. Rruga juaj drejt suksesit nuk është si rruga e njerëzve të tjerë. Do të promovoheni përmes gradave.

 

Ju gjithashtu keni mundësinë të përfundoni një projekt serioz. Është e vështirë të parashikosh saktësisht se si do të jetë kjo periudhë për ju. Por ju patjetër keni të gjitha shanset për sukses.

 

Shigjetari

Ju keni treguar vendosmëri maksimale dhe tani të gjitha veprimet tuaja do të fillojnë të japin rezultate. Gëzohuni për atë që po ju ndodh. Ju do të keni mundësinë për t’u pasuruar tashmë në shtator të këtij viti. Ky shpërblim do të jetë rezultat i punës së madhe që keni bërë më parë.

 

Mund ta përgëzoni veten për arritjen e qëllimeve tuaja. Vendosni detyra të reja. Fati nuk ndihmon gjithmonë. Prandaj, përpiquni të mbështeteni në forcën tuaj më shumë se zakonisht.

 

 

Peshorja

Të gjitha mendimet e këqija do të largohen nga ju këtë vjeshtë. Tani do të kuptoni qartë se cila do të jetë e ardhmja juaj. E tashmja do t’ju ofrojë gëzim. Ju pret mirëqenia financiare. Tani nuk keni pse të kurseni. Mund të relaksoheni por duhet të qëndroni vigjilent. Përndryshe, do të humbisni shumë mundësi të reja.

 

 

Bricjapi

Në vjeshtë, një kohë e lumtur vjen edhe për ju. Ëndrrat tuaja do të realizohen së shpejti. Do të arrini nivelin e të ardhurave që keni dashur prej kohësh. Tani do të jeni në rrugën e duhur. Të gjitha veprimet tuaja në mënyrë të pashmangshme do t’ju çojnë drejt suksesit.

 

Mirëqenia juaj financiare nuk është larg. Do të bëheni më të sigurt dhe do të dëshironi të zhvilloheni më tej në drejtime të ndryshme.

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½ filxhan vaj ulliri i lehtë ½ filxhan gjalpë I tretur 400 – 500 gram stika të grira...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...