(Foto) Biznesmeni i njohur shqiptar qenka martuar, ja bukuroshja që i ka marrë zemrën

Fatmir Hysenbelliu ose ndryshe i njohur me emrin Oni pavarësisht faktit se ka bërë një karrierë të suksesshme në futboll, ai njihet më tepër për lidhjet me vazjat e famshme të showbizit.

 

Por duket se futbollisti ka hequr dorë nga vajzat e famshme. Ai ka bërë lidhjen e tij publike së fundmi.

 

Partnerja e tij është Margarita Hysenbelliu dhe vetëm nga emri kupotjmë se kjo nuk është vetëm një lidhje, por çifti i ka bërë gjërat serioze dhe janë martuar.

 

Mesa kuptohet nga rrjetet sociale, Margarita nuk është shqiptare dhe merret me shitjen e pasurive të patundshme.

 

 

TE TJERA