Arbana Osmani bëhet nënë për herë të tretë, zbulon emrin e veçantë që ka zgjedhur për vajzën e saj

Arbana Osmani është bërë nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja përmes një postimi në rrjete sociale.

 

 

“Dreams do come true???

 

Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi??

 

Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”, shkruan Arbana.

 

TE TJERA