VIDEO/ Shtatzënë për herë të parë? Nevina Shtylla tregon barkun e rrumbullakosur

Moderatorja e njohur dhe simpatike, Nevina Shtylla është mjaft e dashur për publikun shqiptar. Nevina ka postuar në Instastory një video, ku është shfaqur me barkun e rrumbullakosur.

 

Nevina i ka bërë të gjithë të mendojnë se është shtatzënë, por në të vërtetë nuk është kështu. Moderatorja thjesht ka provuar një fustan për gra shtatzëna dhe ka vendosur që këtë moment ta ndajë me ndjekësit.

 

 

“Nënë me shumë fëmijë”, ka shkruar Nevina krahas videos.

 

Kujtojmë se Nevina është shumë diskrete për sa i takon jetës së saj private.

 

 

TE TJERA