Në super formë, Ledina Çelo iu servir ndjekësve fotot provokuese nga pushimet në Antalia

Ledina Çelo është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe më të komentuar në medien rozë.43-vjeçarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me të cilat tërheq gjithnjë vëmendjen.

 

Të njëjtën gjë ajo ka bërë edhe së fundmi. Ledina ndodhet me pushime Antalia, ndërsa ka publikuar disa foto dhe video nga vendi i mrekullueshëm.

 

Ajo shihet me një body të zi dhe me një “fustan rrjetë”, i cili i nxjerr në pah format e saj të trupit që çdo vajzë do t’i kishte zili. Në këto foto nuk mungojnë pëlqimet dhe komentet e shumta të miqve.

 

TE TJERA