Ndodh në terminalin e autobuzave, 32-vjeçari i shkul varësen e floririt zonjes ne Tirane

Një 32-vjeçar i akuzuar për vjedhje me dhunë është arrestuar në Tiranë, tek Terminali i autobusëve.

 

Mësohet se ditën e djeshme, shtetasi me iniciale M.K i ka shkulur varësen nga qafa një gruaje në këtë zonë. Pasi ka vjedhur varësen ai është arrat/sur por arr/tia nuk i ka zgjatur shumë pasi është arr/stuar pak minuta më vonë.

 

Njoftimi i policisë
Finalizohet nga Komisariati i Policisë Nr. 3, në bashkëpunim me Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore, operacioni policor i koduar “Terminali”. I vodhi me dhunë varësen e floririt një shtetaseje, identifikohet dhe vihet në pr/nga 32-vjeçari, i dënu/r më parë për të njëjtën veprimtari kr/minale.Shërbimet e Komisariatit të P0licisë Nr. 3, në bashkëpunim me Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore, ditën e djeshme,

 

pas marrjes së njoftimit se një person i kishte vjedhur me dh/në varësen një shtetaseje, në afërsi të terminalit të autobusëve, te “Casa Italia”, menjëherë kanë organizuar dhe finalizuar me sukses operacionin policor të koduar “Terminali”, për identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar.

 

Si rezultat i punës dhe veprimeve të shpejta profesionale, nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 dhe shërbimet e Qarkullimit Rrugor, brenda pak minutave,

 

u bë kapja dhe arrestimi në flagrancë i shtetasit:– M. K., 32 vjeç, banues në Tiranë, për veprën penale “Vjedhja me dh/në”.

Ky shtetas, mesditën e djeshme, në afërsi të terminalit të autobusëve, i ka vjedhur me dhunë varësen një shtetaseje dhe më pas është larguar. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Horoskopi ditor, ja cfare i pret shenjat e zodiakut kete te diele…

Horoskopi ditor, e diel 4 dhjetor 2022.   Dashi: Për shkak të pranisë së Hënës tek Dashi, do të ndiheni të relaksuar. Puna juaj e palodhur do...

Emigrantët kthehen të bëjnë dhëmbët në Shqipëri për më lirë, por nuk e besoni dot çfarë u fusin në gojë dentistët

Ndoshta edhe ju keni të afërm në emigrim të cilët i keni dëgjuar se vijnë të mbarojnë punë me dentistin në Shqipëri, pas andej...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...