VIDEO/ Enca Haxhia i vë ‘flakën’ rrjetit me postimin e saj të fundit

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan për fansat momente nga përditshmëria e saj.

Artistja prej disa kohësh ka ndaluar së bëri muzikë dhe po shijon këtë periudhë pushimesh ku nuk kanë munguar as fotot e saj. Enca ka trazuar rrjetin me postimin e fundit në Instagram.

Ajo ka publikuar një video mjaft flake ku tregon të pasmet e saj bombastike. Në sfond dëgjohet kënga e saj në bashkëpunim me reperin Don Xhoni.

 

 

TE TJERA