“Kam 8 muaj që nuk kam…”! Fation Kuqari zbulon “problemin” që ka me lidhjet e tij të dashurisë

Ish konkurrenti i PërPuthen, Fation Kuqari ka zbuluar se për shkak të paraqitjes apo mundësive të tij, është paragjykuar sikur ka shumë lidhje dhe kjo është “barrierë” që vajzat mos të kenë besim tek ai.

 

“Duke qenë mashkull i paraqitshëm dhe me të gjitha mundësitë, të gjithë më kanë paragjykuar. Më thoni ti ke shumë goca. Në adoleshencë më ka pëlqyer kjo gjë.

 

Duke u rritur dhe kuptuar, edhe jeta ndryshon dhe piqesh. Vjen një moment dhe kërkon diccka konkrete. Më ka ndikuar tek gocat e mira. Ka qenë ajo pjesa jo nuk kam besim tek ty se ti je ***. E kam peng këtë gjë, mund të them që kam 8 muaj këtë gjë, që nuk jam ky.

 

Më ka lënë pak mbrapa sepse dua, jam 28 vjeç nuk e dua jetën aventurë gjithë kohës”, tregoi Fationi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME