E kanë mbajtur të fshehtë, Shakira në një romancë me sportistin e njohur? Ja çfarë thonë burimet

Kanë kaluar më shumë se 1 muaj që kur Piqué dhe Shakira njoftuan fundin e lidhjes së tyre 11-vjeçare . Prej asaj kohe, ndarja e ish-çiftit ka pasur pasoja, teksa po dalin informacione të reja për prapaskenat dhe hapat e ardhshëm të ish-çiftit.

 

Dhe zbulimi i fundit është se këngëtarja ka pasur një romancë të fshehtë me tenistin spanjoll Rafael Nadal. Paparaci Jordi Martin, gjatë një programi në ‘América TV’, tha se këngëtarja 45-vjeçare u lidh me një yll tenisi nga Spanja përpara se të takonte futbollistin.

 

Pas presionit nga prezantuesit, ai konfirmoi se ishte Nadal. Zbulimi erdhi pasi Martin, i cili komentoi se si Shakira u trondit nga lidhja e re e Pique, u pyet për thashethemet se ajo do të kishte pasur një lidhje në të kaluarën me këngëtarin Alejandro Sanz, i cili regjistroi dy këngë me kolumbianen.

 

“Mund të them se Shakira ka realizuar një videoklip me Alejandro Sanz, por nuk është lidhur me të. “Ai është një person me famë botërore dhe një sportist i levelit të lartë. Nuk është futbollist , ai është tenist”, vazhdoi ai.

 

Pavarësisht se nuk ka dashur të zbulojë identitetin e personazhit, ai vazhdoi të komentojë: “Unë them se kishte diçka në një video muzikore me një atlet të suksesshëm në Spanjë, ndër tre më të mirët në historinë e vendit, dhe kishte një marrëdhënie”.

 

Nuk mund të përmend emra,” shtoi ai. Në vitin 2009, Shakira e ftoi tenistin spanjoll të merrte pjesë në videoklipin e këngës së saj “Gypsy”.

 

Fotografi, megjithatë, përfundoi duke konfirmuar identitetin kur u pyet nëse ‘personi ishte fituesi më i madh i Grand Slam në histori’. “Po”, u përgjigj ai.

 

TE TJERA