Dasma shkon keq pasi nuses i fryhet syri. Por shikoni se cfare truku perdori ajo

Dasma shkon keq pasi syri i nuses fryhet ,por ekziston një truk I “ zgjuar” për ta fshehur atë!!!

 

Nusja Rachel u merzit në mëngjesin e dasmës së saj pasi syri i saj ishte enjtur për shkak te nje infeksioni dhe nuk mund të bënte zgjatime qerpikësh .

 

Në kanalin e saj TikTok, Rachel i ka mbajtur shikuesit të përditësuar me planifikimin e dasmës dhe udhëtimin në ditën e saj të veçantë , por nuk priste qe ky problem te shfaqej nje nate me pare.

 

Rachel u detyrua te përdorte një truk të zgjuar per te ulur sadopak enjtjen e syrit,duke vendosur qese caji dhe fasha pambuku te ngrohta.

 

Ajo u shpreh se grimerja ne diten e saj te dasmes kishte arritur te bente vertet nje mrekulli ,duke e fshehur kete problem nepermjet grimit.Me kalimin e kohes syri filloi te qetesohej me shume dhe nuk ishte me aq i fryrë si ne fillim. Ajo shpjegoi kete truk te pershtatshem I cili e ndihmoi në uljen e ndjeshme të syrit të enjtur.

TE TJERA