“Bëmë mama të të ngjaj”, nënkomisarja e Elbasanit e paska “trashëguar” pasionin nga e ëma e saj (FOTO)

Nënkomisarja Anisa Kostani vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Pasi bëri bujë duke ofenduar e kërcënuar gazetarët në këto rrjete,

 

Anisa Kostani është pezulluar nga detyra dhe me urdhër të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nano, Kostani nuk do të mund ta ushtrojë më detyrën e saj deri në përfundim të hetimeve.

 

Përpara këtij skandali, Anisa njihej si “policia nga Elbasani që bashkëjeton me gjarprin”. Ajo ka treguar afeksionin edhe për qentë dhe është “kafshëdashëse”.

 

Por duket se këtë pasion e paska të “trashëguar” nga e ëma. Anisa Kostani ka publikuar në Instagram të ëmën teksa ushqen një qen.

 

TE TJERA