Shigjetari me punë të re, Gaforrja me prapaskena/ Astrologia Meri Shehu zbulon shenjat që do kenë ndryshime

Dashi

 

Çështje të reja do dalin me punën si edhe disa mosmarrëveshje me njerëzit e afërt nuk do mungojnë!

Demi

 

Çështje ekonomike që do shpenzoni për një projekt apo për dikë në dashuri do ju stresojnë!

Binjakët

 

Familja dhe një ndryshim aty do bëhet me sherr e debate! Kujdes me shëndetin dhe aksidentet!

Gaforrja

 

Një debat i ashpër pas një prapaskene apo zbulimit të një të fshehte do zgjas nja dy javë! Kujdes!

Luani

 

Një aleat i juaji do bëhet nervoz me ju për një keqkuptim ekonomik. Nuk do mungojnë debatet dhe sherret!

Virgjëresha

 

Hëna e re në shenjen tuaj dëshiron një ndryshim që do provokoj debate me njerëz që kanë në dorë punën tuaj!

Peshorja

 

Një dëshirë e brendshme për një punë apo ëndërr tuajën do ju vej në lëvizje por do ju bëj edhe konfliktual derisa të gjeni rrugën e realizimit! Mos u depresiononi!

Akrepi

 

Një qellim i ri po lind apo një rrugë e re por ju duhen para dhe do bëni shumë shpenzime! Pasiguria ekonomike ju bënë nevrastenik!

Shigjetari

 

Një pune e re ju propozohet por kjo do ngre xhelozi dhe do ketë kundërshtime nga partneri në çift, ashtu edhe nga bashkëpunëtorët!

Bricjapi

 

Kujdes me shëndetin pasi do keni shume lëvizje dhe punë! Një udhëtim jashtë vendit bëhet i detyruar për ju! Kujdes aksidentet!

Ujori

 

Dëshira për punë dhe ndryshim veprimtarie do bëhet dashuria juaj e re! Do gjeni atë që ju pëlqen por me pengesën që duhet të luftoni për ta patur !

Peshqit

 

Debate në familje! Kujdes me rregullat dhe ndikimin e partnerit tuaj në çift në çështje tuaja familjare të brendshme!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME