Këngëtares shqiptare i vjedhin qenin, iu lutet hajdutëve: Nëse nuk e ktheni sa më shpejt, do…

Teuta Selimi ëshë një ndër këngëtaret më të preferuara në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku së fundmi ka postuar një njoftim duke bërë me dije ia kanë vjedhur qenin.

“E lus personin që e ka marr qenin tim të ma kthejë sa më shpejt. Nëse nuk e kthen, më detyron t’i liroj videot që i kam inqizuar gjatë marrjes”, ka shkruar Teuta.

Ajo vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore, teksa kënga e saj e fundit është ajo me titull “Pa mu”, e pritur shumë mirë nga publiku.

Teuta Selimi është këngëtare e njohur. Për disa vjet Teuta ka jetuar në Zvicër. Endërra e saj ka qene per tu kthyer në Kosovë, fatmirsisht ajo menjëherë u kthye në vendlindje për të qenë pranë familjes dhe shoqërisë së saj.

Për ndryshe është e martuar dhe ka dy femijë, njëri quhet Noar ndërsa tjetri quhet Matis. Ajo gjithmonë është në trend me kohën dhe me videoklipet e saj të cilat pëlqehen shumë nga publiku dhe arrijnë shumë klikime në youtube.

Këngëtarja për dy vite me rradhë kishte pauzuar për shkak të shtatzanisë së saj por ajo tashmë është rikthyer duke bërë “boom” me këngë dhe videoklipe të reja. Ajo po ashtu ka nxjerrë në treg edhe albume të cilat janë shitur dhe janë pritur mjaft mirë nga publiku.

TE TJERA