Gruaja futet në restorant dhe vjedh hamburger, i fsheh poshtë sytjenave

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Angli.

 

Konkretisht në një nga restorantet e McDonald’s në Londër një grua futet brenda dhe merr hamburgerët.

 

Ajo që e bën vjedhjen më të çuditshme është se gruaja i vendos hamburgerët poshtë sytjenave dhe bërtet me të madhe: Çfarë dreqin keni! Dua një hamburger!

 

Në video shihet se punonjësit dhe klientët e shohin me frikë gruan.

 

Një punonjës u përpoq ta ndalonte dhe ta përzinte, por ajo e injoroi atë dhe vazhdoi të grabis hamburgera dhe t’i fusë në sytjena.

 

Pasi i mbushi plotë, gruaja u arrit të kapet dhe të qetësohet.

 

 

TE TJERA