Zbulohet i dashuri ‘misterioz’ i këngëtares së njohur shqiptare, publikohet fotoja e tyre teksa po…

Kida është shumë hermetike kur bëhet fjalë për jetën e saj private

 

 

Ndonse deri më sot nuk ka folur për asnjë marrëdhënie të sajën.

 

Ndonse prej kohësh përflitet për një lidhje të Kidës me një djalë moshatar me të, i cili jeton në Dubai.

 

 

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e çiftit në Ulqin.

 

Ata duken mjaft bukur bashkë dhe ai duket shumë simpatik.

 

Epo lum ai për Kidën e Kida për të.

 

 

 

TE TJERA