“E dinte shumë mirë!” Miku i saj e zbuloi pa dashje, Beatrix Ramosaj flet për Semi Jaupajn gjatë pushimeve

Një tjetër video me protagoniste Beatrix Ramosajn ka qarkulluar në rrjetet sociale ditën e sotme.

 

Miku i saj Niko Komani ka postuar nga pushimet një video në varkë me një vajzë. Mirëpo vëmendje e ka marrë zëri i këngëtares që dëgjohet në sfond duke biseduar me njerëzit e tjerë të pranishëm. “Semi e dinte shumë mirë“-thotë ajo në videon që po bën xhiron e rrjetit. Se për çfarë ka qenë duke folur Beatrix atë nuk mund ta themi.

 

Më herët ditën e sotme Bora Zemani ruajti një video të Donaldit dhe Beatrix në TikTok. Për shkak të ndryshimeve të fundit të aplikacionit, personi që ka publikuar videon mund ta shohë se kush e ruan atë.

 

Faqja e fansave “Wickedgame” ka postuar një video të Donaldit dhe Beatrixës kur ata po shijonin lidhjen gjatë qëndrimit në Big Brother teksa shihen duke u përqafuar. Sipas postimit të po të njëjtës faqe, këtë video Bora e ka vendosur në “favorite”, nga profili i saj zyrtar.

 

Ende pa u konfirmuar lajmi, ka ardhur një reagim i menjëhershëm i Beatrix e cila ka bërë një postim në Tik-Tok-ut, që duket si një thumb për Borën. Këngëtarja ka realizuar një video teksa përdorë një frazë virale në këtë rrjete sociale teksa shkruan se edhe këtë ajo mund ta ruaj tek postimet e preferuara.

 

“Unë këtë e bëra kastile, mund ta vendosësh edhe këtë te të preferuara zemër. I kam 99 probleme, por ti nuk je një prej tyre”, ka shkruar Beatrix në mbishkrimin e postimit.

 

Edhe pse u uroj jetë të lumtur, duket se Beatrix ende nuk e ka marrë veten nga ribashkimi i Borës dhe Donaldit.

 

 

TE TJERA