Humb kontrrollin e mjetit aksidentohet kengetari i njohur bashke me vazjen e tij… video

Këngëtari i njohur turk Ibrahim Tatlıses, i cili njihet dhe në Shqipëri ka pësuar një aksident në Bodrum.

 

Mësohet se ai ka qenë duke udhëtuar me vajzën e tij 9-vjeçare, teksa duke lëvizur ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë në greminë.

 

Elif Ada është vajza e tij e mitur, teksa bashkë me të atin bëhet e ditur se janë në gjendje kritike për jetën.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME