Tea e Përputhen publikon mesazhet që merr nga një burrë në moshë me babain e saj (foto)

Tea Trifoni ka publikuar mesazhet që ka pranuar nga një burrë i cili mund të ishte baba i çdo kujt. Ajo i postoi mesazhet në Instagram duke pyetur ndjekësit ‘kush tjetër pranon kësi mesazhe nga babai i dikujt?”.

Ish-konkurrentja e Për’puthen mbuloi emrin dhe fotografinë, por në mesazhe personi në fjalë ka kërkuar vazhdimisht të flasë me të.

Tea Trifoni është bërë e njohur nga emisioni “Përputhen”. Edhe prej asaj periudhe është një emër shumë i përfolur në shtypin rozë.

Tea është shumë aktive në rrjete sociale, por së fundmi i ka befasuar të gjithë me një deklaratë të bërë. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar se po mendon të largohet nga Shqipëria.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”, ka shkruar Tea. Kujtojmë që vitin e kaluar televiziv, ajo ishte pjesë e ekranit si moderatore në emisionin “Goca e Gra”.

Por në mes të sezonit, ajo u zëvendësua nga dikush tjetër. Mbetet për t’u parë nëse do e shohim sërish në ekran me filimin e sezonit të ri.

TE TJERA