69 vjecari martohet me 27 vjecaren dhe i pergjigjen te gjitheve atyre qe na kane inat

Një çift eshte martuar me diferencën 42-vjeçare por ato ndihen te lumtur se bashku.Edhe njerezit i komentojne shume ne rrjetet sociale.

 

27 vjecarja e cila ka lindur në Filipine, dhe Dave 69 vjecar u takuan në një faqe interneti.

 

Ishte Dave ai që bëri lëvizjen e parë duke pyetur 27 vjecaren nëse donte të pinte një kafe me të, gjë që ajo pranoi. Ata janë të martuar për më shumë se tre vjet tani dhe ndihen shume mire dhe mosha nuk na shqeteson aspak.

 

I dërgova një mesazh dhe i thashë se më pëlqente profili i saj dhe isha i interesuar ta takoja”.

 

Jackie vazhdoi: “I dhashë numrin tim të telefonit dhe të nesërmen u takuam në Starbucks dhe ai më dha një biskotë me çokollatë. Pastaj shkuam te Jollibee’s për drekë’.

 

“Jackie ishte pak e turpshme atëherë dhe ajo ishte e lodhur pasi punonte shume, kështu që në atë drekë ne folem shume gjera.

 

“Ky ishte fillimi i një marrëdhënieje të mrekullueshme që ende po vazhdon e fortë.”

 

Tashme cifti jeton bashke dhe jane bere te famshem me historit e tyre ne Tik Tok. Videot e tyre kane shume shikueshmeri dhe nje lume me komente qe e kundershtojne kete lidhje. Por ata nuk i ineresojne keto fjale dhe jetojne bashke te buzeqeshur.

 

Jetojme ne kohen ku dashuria nuk pyet per moshe. Rendesi ka te kesh para dhe te shijosh gjera qe ti i do por te tjerat nuk prish pune.

Arbana Osmani tregon prezantuesen që do të jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’

Arbana Osmani zbuloi se “Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti, por jeni kurioz kush do të jetë banorja e parë?   “Kryefjala.com” ka...

Ky burrë mëson burrat e tjerë si të lyhen: “Makeup-i është për të gjithë, edhe për ne meshkujt”

Make-up-i dhe kozmetika zakonisht rezervohen për kategorinë e femrave, të cilat prej shekujsh kanë tentuar të bëhen të bukura dhe të përmirësojnë estetikën duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME