Këngëtarit shqiptar i hedhin telefonin në skenë, ai reagon: Verës tjetër do ua shkel

Këngëtari Yll Limani është mjaft aktiv në skenën muzikore. Edhe ai këtë verë ka qenë i angazhuar me mbajtjen e mbrëmjeve muzikore si brenda dhe jashtë Kosove.

Së fundmi ai ka qenë në Shëngjin në një event muzikor, shkruan Paparaci. Përderisa në skenë është parë një telefon këngëtari ia ka kthyer ndjekësit por që krahas videos ka shkruar se verën tjetër do t’i shkelë.

“Telefonat që po m’i gjuni n’skenë verën tjetër kom me jua shkelë”, ka shkruar këngëtari.

TE TJERA