Burri pret testikujt e tij në gjumë, ëndrra që po shihte i kthehet në makth

Një burrë ka prerë testikujt e tij në gjumë, ndërsa ëndërronte se ishte duke prerë mish. Fermeri ganez Kofi Atta, 47 vjeç, është në spital dhe po përpiqet të mbledhë fonde për operacionin e tij.

Atta ishte duke dremitur në një kolltuk dhe tha se arriti të merrte një thikë dhe të lëndohej ndërsa ëndërronte të priste mish. Megjithatë, në një gjendje si ëndrra, ai thirri dy fqinjë të cilët nxituan në shtëpinë e tij dhe e gjetën atë të vetëm, të mbuluar në gjak, sipas mediave të huaja.

“Isha ulur në karrige kur rashë në gjumë. Në gjumë ëndërroja se po prisja pak mish para meje. Nuk mbaj mend se si e mora thikën, madje jam i hutuar”, tha Atta.

Burri nga Gana ishte në ankth teksa tregoi se nuk ishte i sigurt se çfarë i ndodhi saktësisht. Pas prerjes së organeve gjenitale, kur Atta u ngrit në këmbë, kuptoi një dhimbje të mprehtë.

Kofi u dërgua në spital kur fqinjët e tij e panë të gjakosur. Për shkak të humbjes masive të gjakut, Kofi ishte pa ndjenja për një kohë të gjatë dhe doli nga gjendja e ëndrrave vetëm në spital.

Mjekët që trajtuan Kofin në fillim të këtij muaji deklaruan se për shërim të plotë, ai duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

Për trajtimin e plotë, Kofi po përpiqet të mbledhë fonde nga të njohurit dhe dashamirës të tij.

Gruaja e tij, Adëoa Konadu, ishte duke udhëtuar në atë kohë dhe u kontaktua nga fqinjët. Ajo erdhi në shtëpi dhe e gjeti atë të gjakosur dhe duke i mbajtur penisin dhe nxitoi t’i merrte një pelenë për të zvogëluar rrjedhjen e gjakut. Ai u dërgua me urgjencë në spital me lëndime të rënda, por jo kërcënuese për jetën. /abcnews.al

TE TJERA