‘Pse e more Markun veç për lekë?’, Rudina i kthehet keq ndjekësit

Aktorja Rudina Dembacaj ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku këta të fundit i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshmet.

 

 

Një prej tyre e ka pyetur: Pse e more Markun veç për lekë?

 

Rudina nuk ia ka kursyer një përgjigje teksa i ka thënë: Po pse kaq zili o non, pse?! S’të ka dashur si Marku mua? Po hape mendjen se ndoshta gjen dhe ti dashuri!

TE TJERA