“Jam e vetmja shqiptare që ka “OnlyFans”/ Modelja e twerk-ut “shpërthen” ndaj Enca Haxhias: Balenë…

Kur bëhet fjalë për deklarata të fuqishme, kunja për personzhet e famshëm, Serena Sula duket se nuk e ka aspak kompleks.

 

Së fundmi, modelja e twerk-ut ka realizuar një intervistë për “N’zoom” ku nuk munguan komentet e bujshme. Duke folur për platformën “Only Fans” Serena u shpreh se është e vetmja vajzë shqiptare që ka një llogari të tillë.

 

Në këtë moment gazetarja i kujtoi që edhe Ruensa Haxhia e njohur si Enca e ka një llogari në “Only Fans”, gjë që e ka konfirmuar vetë në rrjete e saj sociale.

 

“Kush është kjo. Ça janë këto emra balenash që na përmend. Të lutem shumë. Vetëm një Serena Sula njoh unë,”-u shpreh modelja e twerk-ut.

 

Më herët kujtojmë që youtuber-i britanik Teddy Grey publikoi në Instagram një foto edhe në lidhje me Serena Sulën. “Nuk do të zgjasje as 10 minuta me mua”, shkruante ai krahas fotos së publikuar. Nuk mungoi as reagimi i Serenës, e cila e ripostoi “story”-n e tij, shoqëruar me disa emoji. “Takohemi së shpejti” ishte përgjigja e “YouTuber”-it britanik.

 

E kontaktuar nga “Panorama Plus”, Serena pranoi bisedën me Teddy-n, duke u shprehur se shumë shpejt do të takoheshin së bashku. “Kemi folur në privat dhe më ka thënë që unë jam shumë e suksesshme, si dhe i pëlqej. Së shpejti do të vijë në Shqipëri dhe e kemi lënë të takohemi nga afër. Për t’u prezantuar njëherë.

Më kërkoi një video nudo duke bërë tëerk. E dinte që unë isha ‘mbretëresha e tëerk’. Unë synoj famën ndërkombëtare, ndaj edhe do t’i dërgoj një video timen, por jo nudo. Diçka sensuale, por jo nudo”, shprehej Serena, duke premtuar shumë surpriza në të ardhmen në lidhje me Teddy-n.

 

Serena zbuloi gjithashtu edhe mesazhet private që kishte shkëmbyer me YouTube-rin:

 

 

TE TJERA