Sensuale dhe në super formë, pushimet e Beniada Nishanit në Shqipëri

Këto ditë të nxehta vere, bukuroshja Beniada Nishani ka zgjedhur t’i kalojë buzë detit.

 

Beniada ka zgjedhur qytetin e lindjes Durrësin për të kaluar pushimet verore.

 

Sensuale dhe e thjeshtë Beniada, tregon se është në formë të shkëlqyer. Ajo gjithmon tërheq vëmendjen me daljet e saj publike.

 

 

 

TE TJERA