FOTO/ Megi Pojani komplimenton hiret e saj: Gjoksi im është perfekt, meriton një certifikatë vlerësimi

Megi Pojani është aktive në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 446 mijë fansa.

 

Në llogarinë e saj nuk mungojnë imazhet në të cilat bukuroshja tregon hiret e saj.

 

Gjatë të mërkurës, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi, në të cilën ka vënë në plan të parë gjoksin, teksa shkruan: “Mendoj se gjoksi im është perfekt dhe meriton minimalisht një certifikatë vlerësimi”.

 

TE TJERA