Fifi reagon e revoltuar pas lajmeve për ndarje nga Adis Patushi

Ditën e sotme në rrjet u aludua se Fifi dhe Adisi mund të ishin ndarë. Shkak u bë një postim i këngëtares ku shprehej se personat që nuk largohen dhe nuk heqin dorë nga ti ekzistojnë rrallë ose ndoshta fare.

 

Së fundmi Fifi ka reaguar e revoltuar duke treguar se ky lajm nuk është i vërtetë. Ajo dhe Adisi vazhdojnë të jenë bashkë. Këngëtarja është acaruar dhe nga fakti që partneri i saj vazhdon të etiketohet si “ish-bashkëshorti i Adrola Dushit”.

 

“Dhe ja pra miq kjo eshte Shqiperia! Nje dite shpifet qe nese nje cift poston me shume se sa duhet thuhet “s’jane te lumtur”, diten tjeter shpifet “qe je ndare sepse nuk ke postuar foto cift”.

Ju s’ju bie njeri ne fije…. dhe nese mendoni qe keni info te sakta
preth jetes teme personale jeni totally WRONG! Ju kam dhene me shume info se sa qe duhet per Fifin mbase ka ardhur momenti me ju shmang pak qe te jem dhe une e lumtur se pastaj vjen shpifja tjeter “FIFI DRAMA QUEEN, VETEM HIPERBOLIZON,

 

VETEM BEN SKENA, Ben gjithcka vetem te jete ne qender te vemendjes!! Media te dashura se kuptoj pse vazhdoni ta perdorni personin e 3- te kur flitet per mu dhe te dashurin tim…pse ne cdo lajm duhet te jete itagguar dhe personi tjeter…

 

pse duhet ne cdo lajm te permendet Adisi si ish bashkeshortii pales tjeter besoj pas disa kohesh do kete titull” FIFI BEN DASEM ME ISH BASHKESHORTINE.….. STOP IT! Just STOP IT! Dhe ju lutem kujdes se jeni t’u shqetesu dy familje se mu me eshte djeg lekura u mesova tashme me mashtrime mediatike per me shit lajme me ngjall panik per interesa personale te s’di kuj!”, ka shkruar Fifi.

 

 

TE TJERA