Sot janë me fëmijë! Moderatoret shqiptare që u dashuruan pas këngëtarëve!

Bota e medias ndonjëherë është e çuditshme, teksa sheh sesi shumë njerëz mund të bëhen armiq ama mund të lindin edhe dashuri të bukura që kanë perfunduar në martesë.

 

Përshembull në Shqipëri e Kosovë ka ndodhur shpeshherë që moderatoret të dashurohen pas këngëtarëve që intervistojnë. Nga intervista apo rrethet e përbashkëta mund të ketë lindur pëlqimi e sot janë të martuar e me fëmijë. Le ti rikujtojmë.

 

Elita dhe Gjiko janë njohur teksa kjo e fundit moderonte “Express Rozë” e kishte ftuar Gjikon në intervistë. Sot janë prindër të dy fëmijëve.

 

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, siç moderatorja ka treguar reperi i shkruante shpeshherë derisa arriti ti rrëmbente zemrën, sot janë prindër të një vajze.

 

Klea Huta dhe Elgit Doda gjithashtu një tjetër çift showbizi që sot kanë një djalë, ndonse duket se janë njohur nga ambientet e përbashkëta pa shumë detaje.

 

Dojna Mema dhe Vlashent Sata janë njohur gjatë një interviste në “PopCulture”, e sot janë në një pritje të ëmbël.

TE TJERA