(Foto) Mendoni se Mihrije Braha është e bukur? Motra e saj do u lërë pa fjalë

Mihrije Braha, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj. Ani pse ka kohë që në tregun e muzikës nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të bie në sy me pamjen dhe dukjen e saj.

 

Muaj më parë ajo u bë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm Platorin, ku organizoi një festë të madhe.

 

Tani, në këto ditë të nxehta ajo po gjen kohë për vetën dhe familjen e saj të ngushtë.

 

Së fundmi ajo për ndjekësit e saj ka ndarë një imazh me motrën e saj, Lorin. Veshja e tyre ekstravagante bie në sy.

 

Horoskopi ditor, ja cfare i pret shenjat e zodiakut kete te diele…

Horoskopi ditor, e diel 4 dhjetor 2022.   Dashi: Për shkak të pranisë së Hënës tek Dashi, do të ndiheni të relaksuar. Puna juaj e palodhur do...

Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME