(Foto) Mendoni se Mihrije Braha është e bukur? Motra e saj do u lërë pa fjalë

Mihrije Braha, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj. Ani pse ka kohë që në tregun e muzikës nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të bie në sy me pamjen dhe dukjen e saj.

 

Muaj më parë ajo u bë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm Platorin, ku organizoi një festë të madhe.

 

Tani, në këto ditë të nxehta ajo po gjen kohë për vetën dhe familjen e saj të ngushtë.

 

Së fundmi ajo për ndjekësit e saj ka ndarë një imazh me motrën e saj, Lorin. Veshja e tyre ekstravagante bie në sy.

 

TE TJERA