Einxhel Shkira përfundimisht shtatzënë/ Moderatorja publikon videon me fjalët prekëse!

Moderatorja Einxhel Shkira përfundimisht shtatzënë. Shkira ka pranuar më në fund se është në pritje të ëmbël. Pas aq shumë mohimeve, fotove të publikuara ku mundohej të fshihte barkun e rrumbullakosur, Einxhel ka vendosur ta ndajë vetë me të gjithë ndjekësit e saj lajmin e ëmbël.

Në një video me një muzikë në sfond, Einxhel shihet e veshur me këmishë të bardhë teksa përfqafon e puth Arbër Gumnishtën (DJ Dagz) me të cilin u njoh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Të dy prekin më pas barkun e rrumbullakosur të moderatores që për momentin është larg ekranit.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”- shkruan Einxhel krah videos.

 

TE TJERA