Qytetari hedh fishekzjarre ne 12 te nates shikoni si merr flak pallati. Video

Ndodh ne vendin tone. Qytetari hedh fishekzjarre ne 12 te nates ndersa pallati merr flak nga shkendijat e fishekzjarreve.

 

Po behet tradit qe ne vendin tone te hidhen fishekjzarre ne 12 te nates ne cdo dite te vitit. Kjo eshte dicka e merzitshme pasi eshte orar qe njerezit flen gjume.

 

Por kjo tradite sa vjen dhe po shtohet. Keshtu ka ndodhur dhe naten e mbremshme ku qytetari shkruan:

 

“Prsh JOQ. Ja cbejne fishek zjarret i vuren flaken sqaruar 21 me kete zjarrfikse qe pame u habitem. Kane nje ore ketu me nje zorre nga posht presin sa te ulet zjarri e ta fikin. Turp i botes i dhjefja mu ne zjarr fikse wtf”

 

 

TE TJERA