Rama reklamoi muzgun e Velipojës, qytetarët indinjohen: Pse mburresh o p*llosh, ku është plazhi publik

Që kryeministrit tonë, Edi Rama i pëlqen të mburret me gjëra të paqena kjo dihet tanimë. Në çdo moment propagana e tij kap majat duke rekalmuar vetëm gjërat që atij i interesojnë.

 

Mbrëmjen e sotme kryeministri Rama publikoi në rrjetet e tij sociale, një foto nga muzgu i plazhit të Velipojës. Kjo foto mund të jetë e rregullt për pikëpamjen e kryeministrit dhe zyrës së tij që gjen postimet propaganduese, por jo për qytetarët.

 

Qytetarët shprehen të indinjuar se si kryeministri mund të mburret me plazhin e Velipojës kur në vetë foton që ai ka shpërndarë çadrat e bizneseve shihen ngjitur ngjitur njëra-tjetrës. E sikur tē mos mjaftonte kjo qytetarët kërkojnë të dinë nga kryeministri se ku është plazhi publik në Velipojën që ai reklamon…

 

Mesazhi i qytetarit:

Pershendetje,si mund te mburresh me kete foto ku çadrat jane ngjit dhe ska asnje pjese Plazh Publik,Zoti Krye Pallosh,Ku eshte plazhi publik ketu????

 

 

TE TJERA