Nuk përmbahet gruaja shqiptare/ I gërvishtin makinën, i shfryn të katra gomat automjetit ‘fajtor’

Një qytetare nga Durrësi nuk ka duruar dot kur ka parë që një shofer, ka parkuar gabim dhe i ka gërvishtur makinën e saj. Ajo ka filluar t’i shfryjë të katra gomat.

 

Siç shihet nga pamjet, makina, të cilës po i shfryhen gomat, ka parkuar gabim dhe ka prekur pak në pjesën e mbrapme makinën e kuqe të qytetares.

 

Kur, kjo e fundit e ka parë, nuk ka pasur asnjë njeri aty që të ankohet dhe ka filluar që të shfryjë gomat duke i dhënë një mësim shoferit.

 

Videoja ka mbërritur para pak minutash në redaksinë e JOQ ALBANIA.

 

TE TJERA