Gruaja 36 vjecare rrit mustaqet pasi burri te saj i pelqen kur e shikon ashtu. Te gjithe na kane zili

Një grua 35-vjeçare thotë se është krenare për mustaqet e saj dhe bashkëshorti i saj nuk e ka problem por përkundrazi atij i pelqen ashtu si eshte.

Shyla nga Kerala, Indi , thotë se nuk ka në plan t`i heqi mustaqet dhe nuk e ka problem të shfaqet me pamjen e saj unike në publik pasi te gjithe me shikojne.

Mamaja e një fëmije tregon ditën kur ajo vuri re një ditë se qimet sipër buzës së saj filluan të trasheshin e dukeshin si mustaqe. Tani Shyja është aq krenare për ato, saqë ka postuar një foto të saj në profilin e WhatsApp-it me statusin “I dua mustaqet e mia”.

Madje ajo i tha BBC-së: “Unë kurrë nuk e kam menduar se nuk jam e bukur sepse i kam këto mustaqe apo se kjo është diçka që nuk duhet ta kisha.”

Shyja ka reaguar ndaj kritikëve që thonë se vetëm meshkujt duhet të mbajnë mustaqe dhe përgjigjet se varet nga ajo “nëse do të mbajë mustaqe dhe çfarë jo”.

Gjithashtu ajo tha se burri i saj Lakshmanan dhe familja e saj e mbështetën vendimin e saj.

Shyja tha se nuk i intereson se çfarë mendojnë njerëzit për të.

TE TJERA