Feston përvjetorin e 4 të dashurisë me vajzën e tij, ja kush është vjehrri biznesmen i Arbër Hajdarit

Jeta personale e Arbër Hajdari mori përmasa të tjera të interesit publik që pas përfshirjes së tij si opinionist në “Big Brother VIP”.

Ai ka zbuluar se ështe i dashuruar dhe këtë vit pritet edhe kurozrëzimi i dashurisë me martesë. Çifti para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës. Përmes disa fotografive, Arbëri zbuloi për herë të parë partneren e tij, duke shkruar: “Vlera ime”. Vlera dhe Arbri kanë festuar përvjetorin e 4 të dashurisë

Por ai e ka mbajtur hermetike këtë pjesë dhe postimt numorërohen me gishtat e njërës dorë.

Por a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rrëmbyer zemrën opinionistit?

Ajo është Vlera Devolli, vajza e një ndër biznesmenëve më të mëndhenj në Kosovë, Blerim Devolli që njihet edhe për investimet gjigante brenda dhe jashttë vendit.

“Unë fillova të flisja për punën time dhe Vlerën e tërhoqi puna, arritjet që ka ‘Fundjava’ edhe më kërkoi një material të ‘Fundjavës’ përmbledhje dhe i mora adresën e emailin dhe i thashë, do ta dërgoj kur të kthehem. Më pas i kam dërguar materialin, ka filluar duke e parë, kemi filluar duke folur,

po për ne nuk ka qenë e lehte dhe vazhdon mos jetë e lehtë për shkak se Prishtina dhe Tirana janë edhe afër por janë edhe larg, çdo fundjavë ne jemi munduar të shqyrtojmë fundjavat”, u shpreh Arbëri disa kohë më parë në një intervistë ku zbuloi si është njohur më partneren e tij.

TE TJERA