Erjon Braçe përshëndet me një video gjithë ata që shajnë nëpër rrjetet sociale

Deputeti Erion Braçe ka publikuar një re me formë të çuditshme, ku edhe ironizon. Braçe ka postuar këtë videon me poshtë.

Video ku shihet një re dhe thotë se përshëndet ata që nisin ditën me sharje, fyerje e shpifje. “Nje fenomen i jashtezakonshem natyror. Sot ne mengjes ne bregun tone!

Nje pershendetje natyrale per te gjithe ata qe e nisin diten per te share, fyer e shpifur, e vijojne dhe e mbyllin diten duke share, fyer e shpifur.

Posacerisht ne rjetet sociale e mundesisht pa fytyre e pa emer! Tana t’mirat!” shkruan Braçe në postimin e tij.

Kush nuk i ka parë retë? Kanë forma të ndryshme, ndonjëherë duken si objekte apo kafshë, madje edhe profile njerëzish.

Këto lloj resh janë re të ulëta gri të bardha me disa zona gri të errëta. Në përgjithësi mjaft të trasha, lajmërojnë ardhjen e motit të mirë. Këto re rrallë shoqërohen me shi, ndoshta të lehtë por me kohëzgjatje të shkurtër.

https://fb.watch/eV1-Rhb2FE/

TE TJERA