“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes së PD-së ngre temperaturat, poza të nxehta nga pushimet (FOTO)

Një vështrim i shpejtë në Instagramin e Adës, dhe gjëja më e zakonshme janë fotot me bikini.

 

Vajza e ish-deputetes nuk nguron ta shfaqë jetën luksoze në rrjetet sociale duke udhëtuar dhe shijuar pushimet nga jugu i vendit në plazhet më të mira jashtë Shqipërisë.

 

Së fundmi, Ada Deda ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto provokuese duke theksuar të pasmet e rrumbullakosura. “Me fat që jam unë,”-shkruan bukuroshja krahas imazheve.

 

Më herët si vajzë e një ish-deputeteje demokrate, Ada Deda deklaroi se është ngacmuar edhe nga djemtë e partisë socialiste, por theksoi se e ëma e saj nuk pranon një mashkull që nuk është me bindje politike demokrate.

 

“Normal që më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve dhe PD, por mami thotë që duhet të futet duke bërë simbolin e PD, kështu që djemtë e socialistëve vizën,”– tregoi asokohe modelja.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...