Prezantuesja shqiptare: E lashë të dashurin, ai as që më…

Padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar është edhe Roza Lati.

 

Teksa zakonisht ajo pret të ftuar në emisionin e saj “Why not”, së fundmi ajo ka qenë vet e ftuar për t’iu përgjigjur pyetjeve të Libertës në “Prive Summer Edition”.

 

Roza u pyet për jetën private kryesisht për thashethemet që kanë qarkulluar se është fejuar e cila mohoi një gjë të tillë.

 

“Nuk jam feju. Ky si si thashethem ka dal sa ishte Monika Lubonja në intervistë në “Why not” dhe po bëja shaka, dhe njerëzit e morën nga aty seriozisht.

 

Jam ndarë, këto kohët e fundit, ba stardi nuk më meritonte”, u shpreh Roza.

 

 

TE TJERA