Bleona: Nëna Ime Fle Me Një Qytetar Amerikan…

Bleona Qereti është mjaft aktive në rrjetet social, sidomos me fotot e saj joshëse.

Por, gjatë ditës së sotme këngëtarja ka pu/blikuar një video, ku në qendër të vëmendjes janë prindërit sidomos babai.

E Perkujtoj me mall diten kur babai mori shtetesine Amerikane dhe shkrimin provokativ qe hodha ne rrjet.

U ngriten ne kembe i madh e i vogel se kinse nenvlersova shtetesine shqiptare. Por te gjitha keto jane te paverteta dhe une jam e lumtur qe jam shqiptare.

Bleona tregoi se nëna e saj është e lumtur dhe shkroi “Ajo do të flejë me një qytetar amerikan sonte!

TE TJERA