Sot është një ndër politikanet më të njohura në Shqipëri dhe komentohet shumë/ E gjeni dot cila?

Ish-kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është bërë nostalgjike dhe ka hapur albumet e fotove familjare disa kohe me pare.

 

 

Vitet e fundit, një vëmendje të madhe ka marrë edhe ndryshimi në pmaje i Kryemadhit ku nuk kanë munguar hipotezat se ajo i është nënshtruar ndërhyrjeve estetike e kirurgjikale. Por duket se ajo ka dashur te vertetojë të kundërtën me kete postim në llogarinë e saj në “Facebook” ku ka publikuar tre foto ku tregon tre etapa të jetës së saj.

 

Në foton e parë ajo shihet fare e vogël teksa po shijon plazhin së bashku me vëllain e saj, në foton e dytë ajo është ulur në një karrocë, ndërsa në foton e tretë Kryemadhi shfaqet krah prindërve të saj dhe vëllait.

 

Kjo nuk është hera e parë që kryetarja zbulon copëza nga jeta e saj pasi dhe më herët ka publikuar foto të vjetra krah bashkëshortit, presidentit Ilir Meta.

 

“E njihni këtë vajzën në foto?, shkruan Kryemadhi.

 

TE TJERA