‘Nga cili ka fituar më shumë para ‘Për’puthen’ apo ‘Kepi Tundimeve’? Olsa e thotë hapur

Përputhen është një nga programet televizive më të shikuara që nga fillimi i tij dhe ndoshta nga më inovatorët që kemi parë në ekrane.

 

Por nëse menduat që ai është program i vetëm me thyerje tabush që Olsa Muhameti mund të pordhojë e keni gabim. Këtë verë autorja solli “Kepin e Tundimeve”, i cili po ashtu ka pasur sukses edhe pse shfaqet njëherë në jave.

 

Muhameti ka ndarë me ndjekësit lajmin e mirë se Përputhen do të rikthehet sërish këtë shtator dhe do të jetë me një format tërësisht ndryshe.

 

Ndërsa e pyetur se kush i ka sjellë më shumë fitime Kepi i Tundimeve apo Përputhen, Olsa është përgjigjur: “Përputhen padyshim!”

 

Prej disa javësh ka artuar në ekranin e TCH program “Kepi i Tundimeve”, ku 10 të rinj sfidojnë tundimet që të mos puthen, flenë bashkë apo të mos kryejnë marrëdhënie intime me qëllim fitimin e çmimit të madh 20.000 euro. Deri më tani janë transmetuar vetëm 3 episode, por kaq ka mjaftuar që shikuesit të mbërthehen pas ekranit.

 

Por a do thyhen rregullat?! Autorja e programit, Olsa Muhameti ka zbuluar disa surpriza dhe të papritura rreth “Kepit të Tundimeve”. “Tek episodi i katërt. Aty ku nuk e prisja të them të drejtën”, ka shkuar Olsa.

 

TE TJERA