Vajza e deputetes së PD, “ndez” rrjetin… (Foto)

Ajo punon si modele, por më së shumti njihet si vajza e deputetes së PD, Albina Deda.

 

Megjithatë, vetë Ada Deda ka diku tek rreth 200 mijë ndjekës në rrjetet sociale, ku poston herë pas here foto.

 

Dhe normalisht, komentet dhe pëlqimet janë të panumërta.

 

TE TJERA