Qytetarja cuditet nga pjata me krudo ne Gjirin e Lalëzit. Shikoni sa kushton. Foto

Një pushuese e cila kishte vendosur për të konsumuar drekë në një prej restoranteve të Gjirit të Lalëzit ku kishte ardhur edhe me pushime, është skandalizuar nga pjatat që i kanë ardhur.

 

Ajo ka dërguar foto të pjatës së miksit të krudove prej 2500 Lekësh, ku duken disa karkaleca, pak açuge dhe një gjysmë limoni.

 

E reja është ankuar duke thënë se s’bëhet turizëm në këtë vend teksa fatura në total i ka shkuar rreth 10.000 Lekë të reja.

 

Ajo shkruan:

 

”Miremengjes JOQ. Urdhro fatura ke gjiri I lalzit, krudo 25 mije leke ju duken keto?!”

 

TE TJERA