FOTOT: Megi Pojani ‘tërbon’ rrjetin, nuk ndalet me pozat e saj…

Megi Pojani njihet si një vajzë pa komplekse dhe di se si t’iu “ngrejë temperaturat” mbi 450 mijë ndjekësve të saj në Instagram me pozat e saj.

 

Ajo është dhe një ndër vajzat më të komentuar në median rozë sidomos pas aludimeve për romancën me futbollistin e kombëtares shqiptare Endri Çekiçi.

 

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetet sociale sërish disa foto e ku shfaqet me një fund me ngjyra bardhezi dhe një këmishë të hapur dhe ekspozon format e saja.

 

 

 

 

 

TE TJERA