Sa qenkan rritur! Eni Vasili publikon foton e bukur me dy vajzat binjake

Prej një viti, jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar. Ajo është bërë nënë e dy vajzave binjake dhe çdo ditë po shijon lumturinë e madhe.

 

 

Së fundmi, Eni ka nisur pushimet e verës dhe nuk ka nguruar të ndajë foton më të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo shfaqet shumë e qeshur teksa Nikol dhe Sofi e kanë përqafuar.

 

“Lloji im i verës”, ka shkruar Eni krahas fotos shumë të bukur.

 

Kujtojmë që më 6 korrik, vajzat festuan 1-vjetorin dhe moderatorja nuk nguroi t’i organizonte një super festë

 

TE TJERA