Kësaj shenje horoskopi në datë 12 do ti bien para nga qielli

Shenja e Dashit do të kalojë një fundjavë perfektë sa i përket anës financiare.

 

Lëvizja e Mërkurit favorizon këtë shenjë të premten e 12 gushtit. Sipas astrologëve Dashi do të përmirësojë ndjeshëm financat në fundjavë, ku pritet t’i hapen portat e fatit.

 

Gjithashtu kjo shenjë është e favorizuar edhe në dashuri dhe shëndet, çka do të bëjë që fundjava të jetë e gjitha e kompletuar.

TE TJERA